Yasal Uyarı

Sorumluluk reddi
RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. web sitesinde doğru bilgi ve verileri sağlamaya çalışır. Sağlanan bilgi ve verilerin güncelliği, doğruluğu ve eksiksizliği ile ilgili herhangi bir sorumluluk alınmamak veya garanti verilmemektedir. Bu aynı zamanda doğrudan veya dolaylı olarak alıntı yapılan diğer tüm web siteleri için de geçerlidir ve bunlara bir köprü aracılığıyla atıfta bulunulur. RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. bu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.
 
RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. ayrıca, bu web sitesinde yer alan bilgilerin veya verilerin kullanımından doğabilecek, kar kaybı dahil, doğrudan veya dolaylı herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Sağlanan içeriğin kullanılması, kullanıcı ile RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. arasında bir sözleşme ilişkisi doğurmaz.
 
RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın sağlanan bilgi veya verilere değişiklik ve / veya ekleme yapma hakkını saklı tutar.

Telif hakkı
Bu web sitesinin içeriği, özellikle tüm metinler, resimler, grafikler, logolar, web kamerası görüntüleri, ses, video ve animasyon dosyaları ve bunların düzenlemeleri telif hakkı ve fikri mülkiyeti koruyan diğer yasalara tabidir. RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. ancak, kullanıcılara bu web sitesinde yer alan yazı, resim ve grafikleri ilgili basın ve telif hakkı kanunu çerçevesinde kısmen veya tamamen kullanma, kaydetme ve çoğaltma hakkı verir ve RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. kaynak / yazar olarak adlandırılmalıdır.
 
RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. Web sitesinde verilen metinler, resimler, grafikler, logolar vb. değiştirilemez, ticari amaçla kopyalanamaz ve / veya başka web sitelerinde kullanılamaz.
 
RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş.'nin web sitesi fikri mülkiyete herhangi bir lisans hakkı vermemektedir RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş.'deki tüm Web sitesinde adı geçen markalar ve logolar yasal olarak korunan ticari markalardır

Yargı yeri
RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. için tüm bilgi veya veriler, bunların kullanımı ve tescili Web sitesi ve her şey RGM TURKEY Gayrimenkul ve Yönetim İşletme A.Ş. Web sitesiyle ilgili her türlü eylem, hoşgörü veya ihmal münhasıran Türkiye kanunlarına tabidir. Yerine getirme yeri ve münhasır yargı yeri İstanbul Mahkemesi’dir.