Hakkımızda

360° Sorumluluk

Her kim binaları ve karışık endüstriyel yerleri yüksek fonksiyonel kalitede yönetir ve işletirse büyük bir sorumluluk alıyor demektir; Müşteriye karşı sorumluluk, kullanıcya karşı sorumluluk, çevreye ve topluma karşı sorumluluk.

RGM bu sorumluluğu üstlenmektedir.Misyonumuz ve kurumsal kültürümüz bu prensibi oluşturmaktadır.

Yıllardır RGM’ye ait olana REAL GREEN ©  markası yalnızca müşterilerimizin yararına olan verimli kaynak kullanımını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda bizim inancımızıda yansıtmaktadır.

Kalite yönetiminin de ön gördüğü gibi gözden geçirilmiş standartlar çerçevesinde en verimli ve uygun maliyette olmasına dikkat ediyoruz.

Bu sayede akıllı yönetim planları oluşarak ekonomik, çevresel ve sosyal alanlarda sürdürülebilir başarı sağlanmaktadır. Bütün bunları Entegre Yönetim Sistemimizde (EYS) belgelemekteyiz.

RGM dogru ve iyi çalışanları ile yüksek motivasyonu ve mevcut zaman dilimini aşmamayı garantilemektedir. Koordineli eğitim ve kendini geliştirme çalışmalarımızla günden güne Gayrimenkulün ve sanayinin artan talepleri karşısında emin bir şekilde durmaktadır. Çalışanlarımıza sürekli ve bilinçli bir şekilde geleceğimizi garantilemek için eğitim konusunda destekleyip yatırım yapmaktayız.

RGM Grubu gerek personelleri gerek ise sözleşmeli taraflarla büyük bir uyum ve işbirliği içersindedir. Bu yüzden RGM Grubu projelerde  dış kaynak kullanımı, kuruluşlarda veya yeni iş alanlarında  bireysel çalışanların personel geçişlerinde  uzun vadede entegre sağlamak için Almanya’da ilk sıralarda yer almaktadır.