Haberler

PRESSEMITTEILUNG vom 16. February 2021

16. February 2021

Ayvalık - VakıfBank Dinlenme Tesisleri

RGM TURKEY A.Ş., Ayvalık-Balıkesir yakınlarındaki Sarımsaklı VakıfBank Dinlenme tesisinde teknik yapı yönetimi için VakıfBank tarafından görevlendirildi.  

VakıfBank'ın Dinleme Tesisi, Ege Denizi'ndeki Ayvalık'ın popüler bölgesi Sarımsaklı’da yer almaktadır ve yaklaşık 19.000 m²'lik bir alanda toplam 121 normal ve 4 VIP odada 450 konuk ağırlayabiliyor. Teknik tesis yönetimi kapsamında iç mekan hava teknolojisi, ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve elektrik sistemleri ile ısıtma amaçlı güneş panelleri için işletme bakım ve denetimleri yer almaktadır. Buna ek olarak, tesis bünyesindeki RGM personeli 7/24 nöbet hizmeti vermektedir.  

RGM TURKEY'e verilen sorumluluğun belirleyici unsuru, Bankanın İstanbul'daki Genel Müdürlük Binalarının, RGM tarafından sağlanan ve beklentileri cevaplayan tatmin edici teknik hizmeti oldu. IT destekli CAFM dokümantasyon ve ayrıntılı iş emri kayıtlarıyla, İşverenin de tesisini "uzaktan" takip edebilme özelliği sağlanmaktadır.  

RGM TURKEY Genel Müdür Alp PARMAKSIZOĞLU, "VakıfBank ile uzun süredir devam eden ve kanıtlanmış işbirliğimizi daha da genişletmekten mutluyuz. Bu tanınmış tesis için yeni sözleşmemizle, Türkiye'nin önde gelen tesis yönetim hizmet sağlayıcılarından biri olarak da konumumuzu daha da güçlendiriyoruz" diyor.