Haberler

PRESSEMITTEILUNG vom 25. January 2021

25. January 2021

İstanbul - Nurol GYO Tesis Yönetim Hizmetleri

İSTANBUL‘daki Nurol Park, Nurol Tower ve Nurol Life projelerin Nurol GYO tarafından açılan entegre tesis yönetim hizmetler satın alım ihaleleri en uygun konsept ve fiyat sunmasıyla RGM TURKEY kazandı.  

Her üçü de Avrupa yakasında bulunan bu tesislerin toplam yönetim alanı 400.000 m² üzerindedir. Güneşli’de bulunan ve 10 bloktan oluşan Nurol Park projesinde konut ve residence dışında ofis ve açık AVM alanları da bulunuyor. Şişli’de yer alan Nurol Tower ofis kulesi LEED sertifikasına sahiptir. Seyrantepe’deki Nurol Life projesinde diğer hizmetlerle birlikte olarak concierge hizmetleri de RGM tarafından sunulmaktadır. Teknik tesis yönetimi kapsamında iç mekan iklimlendirme teknolojisi, ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve elektrik sistemleri alanlarında bakım ve denetimler yer almaktadır. Buna ek olarak, tesis bünyesindeki RGM personeli 7/24 nöbet hizmeti vermektedir.  

RGM TURKEY'e verilen sorumluluğun belirleyici unsuru, Nurol GYO’nun projelerinde tasarım aşamasından başlayan tesis işletme konseptine katkı vermesi ve işletme maliyet optimizasyon danışmanlık hizmetlerinin RGM tarafından sağlanması idi. Ayrıca uzun yıllardır IT destekli CAFM dokümantasyon ve ayrıntılı iş emri kayıtlarıyla, İşverenin de tesisini "uzaktan" takip edebilme özelliğine sahiptir.  

RGM TURKEY Genel Müdür Alp PARMAKSIZOĞLU, "Nurol GYO ile uzun süredir devam eden ve kanıtlanmış işbirliğimizi devam ettirmekten mutluyuz. Üst kaliteli tesisler için yeni sözleşmemizle, Türkiye'nin önde gelen tesis yönetim hizmet sağlayıcılarından biri olarak da konumumuzu güçlendiriyoruz" diyor