Haberler

PRESSEMITTEILUNG vom 11. January 2021

11. January 2021

İstanbul - FMV IŞIK Üniversitesi Tesis Yönetim Hizmetler

RGM TURKEY, FMV IŞIK Üniversitesi ile işbirliğini uzatıyor.  

RGM TURKEY, İstanbul Maslak ve Şile bölgelerindeki IŞIK Üniversitesi yerleşkelerinin teknik tesis yönetimi ve temizlik hizmetleri için yeniden tercih edilerek görevlendirildi.   Özel IŞIK Üniversitesi İstanbul’un kuzey doğu tarafında bulunuyor. Şile’de Karadeniz sahili yakınlarında yaklaşık 300.000 m² alan üzerinde 46 binadan oluşan yerleşke 7.000 öğrenci kapasitesindedir. İdari ve akademik binalar dışında spor salonu, öğrenci yurtları, kafeler, küçük büfeler, yemekhane ve öğrenciler için sosyal tesis bulunmaktadır.  

Teknik tesis yönetimi kapsamında iç mekan hava teknolojisi, ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve elektrik sistemleri alanlarında bakım ve denetimler yer almaktadır. Buna ek olarak, tesis bünyesindeki RGM personeli 7/24 nöbet hizmeti vermektedir. Bunların yanı sıra, tüm binaların günlük temizlik hizmetleri sağlanmaktadır.  

RGM TURKEY 01.Mayıs.2017 tarihinden itibaren üç yıldır her iki yerleşkede teknik tesis yönetim sorumluluğuna üstlenmiştir. İşveren’in RGM’yi tekrar tercih etmesinin önemli sebepleri RGM tarafından her zaman için sunulan çözüme yönelik işbirliği yanı sıra IT destekli CAFM dokümantasyonu ve ayrıntılı iş emri kayıtları olmuştur.  

RGM TURKEY Genel Müdür Alp PARMAKSIZOĞLU, "Uzun süredir devam eden ve kanıtlanmış işbirliğimizi daha da geliştirebileceğimiz için mutluyuz. Yenilenen sözleşmemizle, Türkiye'nin önde gelen tesis yönetim hizmet sağlayıcılarından biri olarak da konumumuzu güçlendiriyoruz" diyor.