property_management_01
Tesis Yönetimi
Mülkleriniz için daha fazla tutku…

Müşterilerimiz kendi alanlarında profesyonel ve lider olan kişilerdir. İkincil iş süreçlerini profesyonel ellere bırakmaları bu sebeptendir. RGM Tukey çok çeşitli teknik ve altyapı hizmeti sağlayarak koordineli ve profesyonel bir şekilde gereken desteği sunmaktadır.

Yüksek teknik uzmanlığın yanında, müşterilerimizin ekonomik yarar sağlaması bizim için her şeyden önemlidir.  Detaylara ve mükemmeliyete olan dikkatimiz ve yüksek düzeydeki kişisel bağlılığımızla müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmaktayız. Biz tüm süreçleri tek bir kaynaktan yürütmekte ve binanızdaki tüm yaşam döngüsünü gözümüzün önünde tutmaktayız. Günümüzde Tesis Yöneticileri geniş bir bakış açısına sahip kültürlü kişilerdir ve çok çeşitli yatırımcı ve kullanıcılarla yüz yüze gelmektedirler.  Teknik ve entegre hizmetlerimizin kalbinde girişimci düşünce yaklaşımı yatmaktadır Bu sayede mümkün olan en iyi performansı garanti etmekteyiz.

Tesis yönetimi bizim ana faaliyet alanımızdır ve bu alana tutkuyla bağlıyız-müşterilerimizin mülkiyetlerini kendimizinmiş gibi yönetmekteyiz.